Výroční schůze 2011

16.01.2011 11:36

Kolem 14 hodiny jsme se pomalu scházely na hasičské zbrojnici abychom  jsme připravili vše potřebné pro uskutečnění  výroční schůze. Holky napekly buchty, připravily očka a vše podstatné okolo očerstvení.  V 15:00 to vše začalo, četly se různé zprávy od plánu práce na rok 2011 až po zprávu pokladníka či činnost žen v uplynulém roce. Slovo dostaly také hosté, kteří se zúčastnily. Nesmím zapomenout ani na předávání ocenění, kterých tu bylo poměrně dost, ať už se jednalo o ocenění za práci ve sboru a nebo za roky strávené u hasičů. Po všech těchto důležitých  bodech schůze, byla na řadě diskuze a pak už jen závěr a shrnutí. Pro ty co nikam nepospíchaly byla připravena zábava, která se protáhla až do večerních hodin.

Foto zde: xcervix.rajce.idnes.cz/Vyrocka_2011/